KONCERT MUZYCZNO- EDUKACYJNY GITARA

20151016 101145 HDR

Dnia 16 października w naszym przedszkolu odbył się pierwszy z muzyczno- edukacyjnych koncertów. Jak co roku cieszący się wśród dzieci dużym zainteresowaniem. Dzieci bardzo chętnie wsłuchiwały się w muzykę płynącą bezpośrednio z instrumentu. Uczestniczyły w zabawach muzycznych. Jak również rozwiązywały zagadki związane z budową naszego gościa „gitary”. Doskonaląc w sposób łatwy i bardzo przyjemny swoje umiejętności wokalno- artystyczne.  

/Małgosia/

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey