SAŁATKA OWOCOWA A ZDROWE CHIPSY

IMG 20191018 091559

Dnia 18 października dzieci z grupy „Słoneczka” wspólnie z nauczycielem w trakcie zajęć podsumowały dwa bloki tematyczne: „Co nam jesień w koszach niesie?” oraz „Uczymy się dbać o swoje zdrowie” wykonując przepyszną sałatkę owocową i jabłkowe chipsy. Nasze dzieci wyprodukowały mnóstwo przepysznej sałatki i z wielką chęcią podzieliły się tą „bombą witamin” z naszymi Paniami nauczycielkami. Sukces tego działania jest podwójny, gdyż zdrowe są nie tylko Panie w przedszkolu, ale również i dzieci - dnia 21.10.2019r. w naszej grupie odnotowaliśmy 100 % frekwencję obecności. „bomba witamin” zadziałała. Oby tak dalej dzieciaki, dbajcie o zdrowie, niech nam dopisuje przez cały rok. A nasza frekwencja utrzymuje się tak wysoko każdego dnia. Na pamiątkę tego wydarzenia, każdy przedszkolak z łyżki stworzył „Witaminka”, który w domu każdego dnia będzie mu przypominał o potrzebie dbania o zdrowie.

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey