Spotkanie z Policjantem

IMG 0491

Dnia 20.10.2019 do naszego przedszkola przyjechali z wizytą policjanci.

     Grupa „Kotków” i „Motylków” bardzo uważnie słuchała o czym opowiadają panowie policjanci.

   Kiedy tylko przeszliśmy do radiowozu, wszystkie dzieci chciały włączyć syrenę, ubrać czapkę i poczuć się jak prawdziwy policjant! 

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey