Zajęcia w bibliotece

 IMG 0395

  Dnia 28.10.2019 dzieci z grupy Słoneczek uczestniczyły w zajęciach w bibliotece. Spotkanie na temat „ruch w naturze” okazały się bardzo interesujące dla całej grupy. Każdy uczestniczył z wielkim zainteresowaniem, spotkanie zakończyło się zabawami.

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey