Jesienne mandale w grupie „Żabki”

IMG 0336

   W grupie Żabek jesień pełną parą. Wycieczki do pobliskiego parku spowodowały u dzieci wielką euforię, tworzenie mandali z darów jesieni, robienie bukietów z kolorowych liści i wiele innych zabaw. Wspólnymi siłami zrobiliśmy parę domków na zbliżającą się zimę. Zabaw nie ma końca, a dzieci na pewno zapamiętają jesień nie tylko deszczową!

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey