Dzień Ziemi

1.16

   Dnia 22.04 wszystkie przedszkolaki świętowały Dzień Ziemi. W każdej grupie odbyły się zajęcia o tematyce ekologicznej, dzięki którym dzieci poszerzyły swoją wiedzę z zakresu ekologii. Nie brakowało również świetnej  zabawy. Ponadto w szczególny sposób chcieliśmy uczcić to święto wykonując plakaty, które zwracają uwagę na fakt, jak ważne jest abyśmy wspólnie dbali o naszą planetę. Dodatkowo najmłodsza grupa w imieniu wszystkich przedszkolaków posadziła  na terenie przedszkolnym drzewko, podkreślając znaczenie i niezastąpioną rolę drzew dla życia na Ziemi.

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey