Dzień Strażaka

182903446 1685935641608349 6972947184094310932 n

 4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka.  Z tej okazji w naszym przedszkolu gościliśmy wspaniałych gości: Przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Chobieni.

 Wizyta strażaków wzbudziła ogromne zainteresowanie wszystkich dzieci. Największym powodzeniem cieszył się wóz strażacki. Każdy z bliska miał możliwość poznać wyposażenie, jakim dysponują podczas ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie pożaru oraz wypadku.

 SKŁADAMY NAJSZCZERSZE PODZIĘKOWANIA PRZEDSTAWICIELOM OSP W CHOBIENI ZA WIZYTĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU, A Z OKAZJI DNIA STRAŻAKA SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA. ŻYCZYMY, ABY TA TRUDNA SŁUŻBA BYŁA ŹRÓDŁEM SATYSFAKCJI ORAZ POWODEM DO DUMY, A UZNANIE SPOŁECZNE NIECH TOWARZYSZY WAM W CODZIENNEJ DZIAŁALNOŚCI.

DZIĘKUJEMY!

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey