KREATYWNY PRZEDSZKOLAK - KRETYWNE DZIECKO

198949417 1711817855686794 5610911390997552101 n

  W roku szkolnym 2020/2021 dzieci z dwóch  najmłodszych grup wiekowych z  PRZEDSZKOLA GMINNEGO w CHOBIENI zrealizowały Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,KREATYWNY PRZEDSZKOLAK- KRETYWNE DZIECKO"  w dniach 1.10.2020 – 30.05.2021r. ,,MISIE" oraz ,,ŻABKI" realizowały zajęcia tematyczne według podanego harmonogramu. Jedynymi wytycznymi wykonywanych prac, był ich temat oraz materiał, z którego miały być wykonane. Pozostałe działania były dowolne. Zależały od kreatywności i działań  twórczych dzieci. Raz w miesiącu dzieci realizowaly poszczególne działania:

Październik – JESIENNA MAKIETA, W TYM WYKONANIE POSTACI Z KASZTANÓW LUB ŻOŁĘDZI

Listopad – KREATYWNA INTERPRETACJA OBRAZU: VAN GOGH SŁONECZNIKI

Grudzień – WYPLATANE, PRZEPLATANE OZDOBY ŚWIĄTECZNO – ZIMOWE

Styczeń – WITRAŻE DLA BABCI I DZIADKA Luty – LODOWE KONSTRUKCJE

Marzec – NASZA MARZANNA

Kwiecień– WYPLATAMY KOSZYCZKI

Maj – SADZONKA DLA MAMY I TATY. 

Dzięki udziałowi w projekcie nauczyciele mogli rozwijać umiejętności twórcze dzieci, pokazać dzieciom, że można tworzyć piękne dzieła niekoniecznie kupując gotowe produkty,  zachęcać je, aby próbowały zrobić „coś z niczego”. Dodatkowo przedszkolaki  doskonaliły umiejętności: planowania pracy, logicznego myślenia, doskonalenia motoryki małej, obowiązkowości, koncentracji i skupienia, współpracy, porządkowania swojego miejsca pracy. Ponadto wykonywanie poszczególnych prac sprawiło dzieciom mnóstwo radości. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć wytworów naszych prac.

 

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey