Spotkanie z górnikiem

IMG 20221205 092743
 5 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z górnikiem panem Mariuszem Wojtowiczem, tatą Stasia - jednego z przedszkolaków. Nasz wspaniały gość opowiadał dzieciom jak wygląda jego praca, jakimi narzędziami posługują się górnicy, przybliżył nam sposób wydobywania złóż, maszyny pracujące pod ziemią oraz zaprezentował górniczy galowy strój. Przedszkolaki zadawały Panu górnikowi wiele ciekawych pytań i z pewnością pogłębiły swoją wiedzę na temat kopalni.
 
Serdecznie dziękujemy naszemu Gościowi za odwiedziny. Życzymy dużo zdrowia i powodzenia w wykonywanej pracy 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey