Przedszkolnego Konkursu Logopedycznego – III edycja

FB IMG 1680287712865 
 W tym roku po raz trzeci odbył się Przedszkolny Konkurs Logopedyczny w naszym przedszkolu. Zadaniem dzieci z pomocą rodziców, było stworzenie logopedycznej gry planszowej według własnego pomysłu. Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni twórczej oraz kreatywności, a także zmotywowanie do wspólnej zabawy i pracy logopedycznej. 
Oto wyniki konkursu:
W kategorii dzieci straszych: 
I miejsce: Eliza Wołochowicz
II miejsce: Zuzanna Tkaczyk
III miejsce: Kajetan Ziółkowski
 
W kategorii dzieci młodszych: 
I miejsce: Rozalia Kozak
II miejsce: Noemi Wołochowicz
III miejsce: Stanisław Breus
 
Wyróżnienie otrzymali za pracę grupową: Aleksandra i Karol Kitajczyk, oraz za pracę indywidualną Jakub Dudek.
 
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz gry edukacyjne, które zachęcą do wspołnej rodzinnej zabawy. 
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki.
Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.
 
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey