Światowy Dzień Zdrowia - spotkanie z medykiem

IMG 20230425 095718 
Dnia 25.04.2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się prelekcja z okazji Światowego Dnia Zdrowia.  Zaproszonym gościem była pani Anna Makaryk - technik elektroradiologii,  która na co dzień pracuje w Miedziowym Centrum Zdrowia. Pani Ania podczas  prelekcji zapoznała dzieci z różnego rodzaju badaniami m.in. pomiarem ciśnienia czy badaniem EKG. Dzieci miały także możliwość posłuchania bicia swojego serca. Dzięki tym zajęciom dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat szeroko pojętego zdrowia. Dowiedziały się jakie działania podejmować, aby ustrzec się przed chorobami. Mogły również pokonać swój lęk i obawy przed różnymi badaniami lekarskimi.
 
#HealthForALL #WHO75 Zdrowie dla wszystkich

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey