Zajęcia bajkoterapeutyczne z cyklu "Poruszające bajki o emocjach"

FB IMG 1710242890366

  W naszym przedszkolu dzięki Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Rudnej  przeprowadzony został cykl 10 spotkań "Poruszające bajki o emocjach". Zajęcia skierowane są do dzieci od 4 roku życia. Na zajęciach poprzez bajki były poruszane tematy związane z uczuciami jak: Smutek, Frustracja, Złość, Rozczarowanie, Strach, Wstyd, Zazdrość, Duma, Radość oraz czym są Emocje. Zajęcia były prowadzone przez certyfikowane trenerki, które prowadziły zajęcia z wykorzystaniem lalek.  Podczas  zajęć korzystały z metody dramy stosowanej (ang. applied drama), która bazuje na naturalnej skłonności ludzi do wcielania się w inne postacie, kamuflowania się, udawania, wyobrażania i tworzenia. Dramę można określić jako metodę nauczania i wychowania poprzez aktywną identyfikację dzieci z fikcyjnymi rolami i sytuacjami. Z zajęć z trenerkami skorzystali również rodzice, dzieci biorących udział w programie oraz nauczyciele.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey