PRZEDSZKOLAKI Z CHOBIENI WSPIERAJĄ ZWIERZAKI

20151104 091250 HDR

Już po raz trzeci nasze wspaniałe przedszkolaki i ich rodzice wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierzaków. Akcja jak co roku cieszyła się nie małym zainteresowaniem. Troska o innych i wielkie serce jakim wykazały się wszystkie zaangażowane osoby, niewątpliwie zasługuje na wyrazy wielkiego uznania. W tym roku wspólnymi siłami wspieraliśmy schronisko dla zwierząt znajdujące się przy składowisku odpadów komunalnych w Rudnej. Dzieci  wraz z rodzicami bardzo chętnie gromadziły zapasy karmy dla zwierząt. Zebraliśmy łącznie 84kg:

• 11kg- mokra  karma  dla  psów
  • 5kg- mokra karma  dla  kotów
  • 16kg- sucha  karma  dla kotów
  • 52kg – sucha  karma  dla psów

Razem  z  przedszkolem  w  Rudnej  przekazaliśmy  134kg

Nasze wsparcie z pewnością ułatwi opiekę nad zwierzakami. Poprawi komfort ich trudnego życia. Najważniejszy jednak był przede wszystkim, udział w tym przedsięwzięciu, które było niezapomnianym przeżyciem dla naszych maluszków. W przedszkolu bardzo chętnie rozmawialiśmy o sposobach opieki nad zwierzakami.  Sposobie ich życia zarówno w schronisku jak i w przydomowych ogródkach. Mamy nadzieję, że wspólne dialogi zaowocują w przyszłości podejmowaniem dojrzałych decyzji. A domowy zwierzak będzie nie tylko zwierzakiem, ale również przyjacielem rodziny na całe życie.

/Mały/

Przechwytywanie