K O N K U R S

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi do udziału w konkursie plastyczno-technicznym organizowanym przez Przedszkole Gminne w Chobieni pod hasłem:

Mała dżdżownica opowiada o gleby tajemnicach”

Na prace czekamy do 29 marca 2019 r. Wyniki konkursu ogłosimy 12 kwietnia 2019 r.

I. Organizator konkursu

Przedszkole Gminne w Chobieni.

II. Cele konkursu

- Promowanie zainteresowań ekologią.

- Rozwijanie inwencji twórczej, wyobraźni i kreatywności dzieci.

- Rozwijanie umiejętności plastyczno-technicznych.

III. Uczestnicy konkursu:

Konkurs adresowany jest do dzieci, z każdej grupy wiekowej, uczęszczających do przedszkola Gminnego w Chobieni.

IV. Warunki uczestnictwa:

Temat prac konkursowych brzmi ,, Mała dżdżownica opowiada o gleby tajemnicach”.

Na konkurs można zgłaszać prace plastyczne, wykonane przez dzieci, przy wsparciu rodziców. Mogą one być wykonane dowolną techniką, w dowolnym formacie. Każde dziecko może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

- I kategoria: 2,5 latki, 3 latki, 4 latki,

- II kategoria: 5 latki, 6 latki.

Na odwrocie pracy należy umieścić dane: imię, nazwisko i wiek dziecka.

Dostarczone prace stają się własnością organizatora. Zgłaszając pracę na konkurs ich autorzy akceptują warunki regulaminu konkursu i wyrażają zgodę na bezpłatne eksponowanie prac oraz ich fotografii. Informacje dotyczące uczestników konkursu, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, są objęte tajemnicą i będą wykorzystywane tylko w sposób określony w niniejszym regulaminie.

Naruszenie przez uczestnika konkursu któregokolwiek z warunków regulaminu, oznaczać będzie niezakwalifikowanie pracy do konkursu lub utratę prawa do nagrody.

Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.

V. Termin konkursu

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie prac wychowawcom poszczególnych grup Przedszkola Gminnego w Chobieni, do dnia 29 marca 2019r. (decyduje data dostarczenia pracy do placówki, po przekroczeniu terminu konkursu prace nie będą przyjmowane).

VI. Jury

Oceny zgłoszonych prac dokona jury powołane przez organizatora. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność, stopień zaangażowania dzieci                          w wykonanie pracy.

VII. Nagrody

Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi dnia 12 kwietnia 2019r. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie internetowej placówki. Prace uczestników oraz laureatów                        konkursu zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Przedszkolu Gminnym                                  w Chobieni.