IMG 20200921 112136

,, Fajnie być jest przedszkolakiem

takim sobie małym żakiem,

do przedszkola chętnie chodzić,

prace z Panią piękne robić (...) "

20 września to wyjątkowa data w kalendarzu przedszkola. Tego dnia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Dnia 21.09.2020r w naszym przedszkolu odbyły się ,,Ekologiczne podchody z okazji Dnia Przedszkolaka ". To niezwykle ważne święto, celebrowane co roku i tym razem przyniosło naszym przedszkolakom wiele uśmiechu i radości. Tego dnia każda z grup miała do wykonania szereg zadań, które doprowadzały do określonego celu. Wykonywanie zadań dostarczyło dzieciom wiele ciekawych wrażeń oraz rozwinęło umiejętność współpracy w grupie.

Wszystkim naszym Przedszkolakom z okazji ich święta - życzymy samych radosnych chwil oraz by każdy nowy dzień był przyjemniejszy od poprzedniego!