„Logopedyczna gra planszowa”

Wyniki przedszkolnego konkursu logopedycznego pt. „Logopedyczna gra planszowa”

W tym roku odbyła się druga edycja konkursu logopedycznego w naszym przedszkolu. Zadaniem dzieci z pomocą rodziców, było stworzenie logopedycznej gry planszowej według własnego pomysłu. Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni twórczej oraz kreatywności, a także zmotywowanie do wspólnej zabawy i pracy logopedycznej.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe i atrakcyjne. Gry na pewno posłużą do urozmaicenia pomocy dydaktycznych podczas terapii logopedycznej w naszej placówce.

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców z naszego przedszkola, za co serdecznie dziękujemy!!! Wszystkie dzieci biorące udział otrzymały nagrody pocieszenia. Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie w przyszłym roku!

Oto nasi zwycięscy:

W kategorii wiekowej dzieci 5,6 – letnich
I miejsce Artur Kozak

II miejsce Bartłomiej Kołodziej

III miejsce Wojciech Chmura

W kategorii wiekowej dzieci 3, 4 -  letnich

I Hanna Dobek

II Antoni Skrzątek

III Bartosz Ślęk

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!