JESIENNA ZABAWA W NASZYM PRZEDSZKOLU

20151029 105042 HDR

Dnia 29 października nasze przedszkolaki wspólnie bawiły się na jesiennej zabawie ruchowej. Były konkursy, bańki mydlane, tajemnicza mgła i mnóstwo wspaniałej muzyki. Pod okiem nauczycieli i bardzo zabawnego Pana wodzireja.  Wspaniale spędziliśmy czas. Dzieci zaskakująco dobrze przedstawiły swoje umiejętności taneczne. Chętnie naśladowały nowe układy ruchowe prezentowane przez nauczycieli. Uśmiech i zmęczenie, tylko taki obraz po skończonej zabawie rysował się na ich twarzach. Zadowolone maluchy, uśmiechnięci nauczyciele i starożytna mumia? W konkursie na owinięcie swojej Pani papierem toaletowym zwyciężyły dokładniejsze i staranniejsze dziewczynki z grup starszaków. Chłopcy natomiast doskonale radzili sobie jako kierowcy pociągów i królowie parkietu. Z niecierpliwością czekamy na kolejną taką zabawę.

/Małgosia/