DZIEŃ PRAW DZIECKA TO DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW W GRUPIE „SŁONECZKA”

IMG 20191120 083054

Dnia 20.11.2019r. miałam zaszczyt świętować wyjątkowy dzień w towarzystwie wyjątkowych ludzi. Ludzi którzy nie tylko mają dzieci, ale też mieli możliwość i chęci towarzyszyć swoim dzieciom w ich codziennej edukacji. Rodzice naszych dzieci jak zawsze nie zawiedli, byli i obserwowali pracę swoich pociech. Świetnie się przy tym bawiąc i dając nie tylko swoim dzieciom wzorowy przykład. Aktywności były różne, zadania nie najłatwiejsze. Jednak wkład zaangażowania przy tym naprawdę wysoki.

Obraz zaprezentowany rodzicom był jak najbardziej przemyślany. Rodzice mogli nie tylko zobaczyć jak dzieci spożywają posiłki, jak wspólnie bawią się z rówieśnikami ale też mieli możliwość obserwacji zajęć przedszkolnych, zajęć religii oraz uczestniczenia w warsztatach edukacyjnych - spotkania z owadami. Dziękuje Wam drodzy rodzice za przybycie i wszystkie dobre słowa, które już dziś rozpaliły radość nie tylko w moim sercu. Dla Nas nauczycieli nie ma nic cenniejszego aniżeli zdrowe i szczęśliwe dziecko w towarzystwie troszczących się o nie rodziców. Widok współpracy i uśmiechu na zajęciach otwartych bezcenny. Serdecznie zatem zachęcam Was drodzy Państwo, aby te widoki były coraz piękniejsze, a Wy w tym pędzącym do przodu świecie, byście znaleźli odwagę by poświęcić więcej czasu na tych którzy w życiu są najważniejsi. Wszyscy swoje prawa mamy, ale przy tych prawach warto również pamiętać o idących za nimi obowiązkach. Bycie rodzicem, nauczycielem tzn. wzorem dla innych nie jest łatwe… ten tylko się o tym przekona, kto tym wzorem się staje. Zapraszamy zatem na kolejne spotkania, uroczystości, zajęcia otwarte one są głównie dla Was i naszych dzieci.

Nauczyciel Małgorzata Mały