ZIMOWO – ŚWIĄTECZNY PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY W CHOBIEŃSKIM OŚRODKU KULTURY

20151211 093021 HDR

Dnia 11 grudnia nasze przedszkolaki po raz pierwszy w tym roku szkolnym wystąpiły na wielkiej scenie. Kolejny już raz biorąc udział w „Zimowo- Świątecznym Przeglądzie Artystycznym Dzieci Przedszkolnych” zorganizowanym przy współpracy z Chobieńskim Ośrodkiem Kultury. Każda z grup zaprezentowała przygotowany wcześniej repertuar. Oklaskom nie było końca. Błysk fleszy aparatów, uśmiech rodziców i przybyłych gości, były doskonałą motywacją dla naszych maluszków do zaprezentowania swoich nie małych umiejętności. Nagrodzeni nie tylko brawami, zadowoleni z występu udaliśmy się do przedszkola, by tam cieszyć się zdobytymi upominkami. A w  tym roku było ich nie mało. Nasze dzieci otrzymały wspaniałe czapeczki mikołajkowe, plakietki jak również i  świecące bałwanki. Zabawy w sali przedszkolnej świecącymi bałwankami były rozmaite.

/Małgosia/