FB IMG 1675328192171
"Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia,
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia.
Aby Babcia i Dziadunio w zdrowiu długo żyli,
aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili."

Dziadek i Babci to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka trwały w naszym przedszkolu cały tydzień od 23 do 27 stycznia. W tych  szczególnych dniach każda grupa przygotowała wspaniałe przedstawienia. Publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie. Po zakończeniu programu artystycznego przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek.