LUBIMY WYCIECZKI

IMAG0782

Każda wycieczka sprawia dzieciom dużo radości i jest okazją do wzbogacania ich doświadczeń, do poznawania coraz dalszego otoczenia.

Dnia 08.05.2017r grupy starsze, a 15.05.2017 r. grupy młodsze  pojechały na wycieczkę do parku rozrywki O.K.Park  w Głogowie. Przed wyruszeniem autobusów w drogę policjanci z Komisariatu w Rudnej sprawdzili ich sprawność oraz przypomnieli dzieciom jak bezpiecznie zachowywać się podczas wycieczek. Głównym celem tego wyjazdu była oczywiście dobra zabawa dzieci, ale nie tylko - przedszkolaki utrwalały zasady bezpiecznego zachowania się podczas wycieczek, a przede wszystkim na drodze i w autobusie. Uczyły się też zachowań prospołecznych. W bardzo przyjaznej atmosferze bawiąc się wspólnie miały wiele okazji do utrwalania właściwych zachowań wobec swoich rówieśników.

W najbliższym czasie zaplanowane są kolejne wycieczki: do Lubina na spektakl teatralny „Calineczka” oraz wycieczka ekologiczna do PSZOK w Rudnej.