AKCJA „SPRZĄTANIE ŚWIATA” W NASZYM PRZEDSZKOLU

20151001 101628 HDR

Koniec września i początek października to czas kiedy nasze przedszkolaki przeprowadzały generalne porządki w okolicach naszego przedszkola. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wraz z nauczycielami i opiekunami uczestniczyły w akcji „Sprzątanie świata”. Akcja ta jak co roku miała na celu kształtowanie odpowiednich postaw promujących dobre nawyki proekologiczne w naszym życiu codziennym.

 

Dzieci w trakcie zajęć uczyły się rozróżniać odpady, wspólnie je sortowały oraz rozmawiały z nauczycielami o potrzebie właściwego ich utylizowania. Chętnie też wykonywały różnorodne prace plastyczne z przygotowanych przez nauczycieli surowców wtórnych. Akcja cieszyła się nie małym zainteresowaniem a nasze maluchy do dziś próbują stwarzać różne rzeczy z niczego, wykorzystując na co dzień stare gazety, nakrętki, plastikowe kubeczki, czy też kartoniki. Tworząc pożyteczne w przedszkolu przedmioty, tj. kosze na papier, przyborniki na kredki, kartonowe samochodziki, itp. Akcja okazała się nie tylko zaskakująco ciekawa, ale również bardzo pozytywnie wpłynęła na kreatywność wszystkich przedszkolaków.

/opiekunowie przedsięwzięcia: Wszyscy nauczyciele i opiekunowie/

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey