Drzewo dobrych uczynków dla niepodległej Polski

1

     Dnia 05.11.2019r. pamiętając, o tym, jak bardzo istotne w kształtowaniu światopoglądu i tożsamości dzieci są zajęcia o tematyce patriotycznej, w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia warsztatowe pt. ,,Drzewo dobrych uczynków dla niepodległej Polski”, w których mogły wziąć udział wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami. Wszyscy uczestnicy warsztatów mieli możliwość zakodować patriotyczne drzewo, a następnie wykonać pracę przestrzenną, którą na zakończenie zajęć zabrali ze sobą do domu.

Dodatkowo dzieci i rodzice mieli za zadanie wypisać na biało-czerwonych sercach dobre uczynki dla kraju lub ważne i istotne wartości życiowe. W ten sposób powstało ,,Drzewo dobrych uczynków dla niepodległej Polski”, które podczas zbliżającego się Święta Niepodległości będzie ozdobą naszego przedszkola. Wszystkim przedszkolakom oraz ich najbliższym życzymy, aby w życiu codziennym, kierowali się pozytywnymi wartościami oraz podejmowali bezinteresowne działania, których celem jest niesienie dobra.

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey