Udział w akcji „Sprzątanie Świata”

20170915 103501

   „Choć niewiele mamy lat, posprzątamy wielki świat. Przecież o tym dobrze wiesz, Ziemia domem naszym jest! Wszystkich zapraszamy, świat weź w swoje ręce. Sprzątaj razem z nami i już nie śmieć więcej!”- słowa tej piosenki towarzyszyły  Przedszkolakom podczas udziału w akcji „Sprzątanie Świata, która odbyła się 15 września.  

    Dzieci  wyposażone w rękawiczki i worki na śmieci, z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do uporządkowania terenów wokół przedszkola, parku,  zamku oraz najbliższej okolicy. Zebrane śmieci zostały posegregowane i umieszczone w odpowiednich pojemnikach. 

 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey