SPOTKANIE Z POLICJANTEM

20170929 115227

W piątek, tj. 29.09.2017r nasze przedszkole odwiedził policjant asp. Mateusz Dudek. Przedszkolaki z poszczególnych grup spontanicznie zadając pytania poszerzały swoja wiedzę o zawodzie policjanta. Słoneczna pogoda sprzyjała możliwości obejrzenia policyjnego radiowozu.

Takie spotkania sprzyjają poszerzaniu doświadczeń dzieci i przełamywaniu obawy, strachu przed policją.  

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey