Zajęcia z cyklu „Jesień daje nam owoce”- Gruszki, gruszeczki

20151001 093042 HDR

Dbając o właściwą dietę naszych maluchów już od pierwszych dni września systematycznie zachęcamy dzieci do spożywania warzyw i owoców. Zajęcia o profilaktyce zdrowotnej są dla nas nie tylko ciekawe, ale również bardzo pouczające. Kosztowanie wybranego owocu, omówienie jego wyglądu, poczucie zapachu w sposób bardzo naturalny przemawia do zmysłów naszych dzieci.

Które coraz chętniej spożywają owoce podawane im podczas posiłku. Ale nie tylko owoc sam w sobie jest ciekawy dzieci malując gruszki zastanawiały się co też można by z nich jeszcze zrobić? Kompot, drzem a może sałatkę? Po degustacji i wywieszeniu wspaniałych prac pomysłów na kolejne spotkanie przy pysznym witaminowym owocu było bardzo dużo.                             

/Małgosia/

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey