SOBIE GRABIMY- JESIENNE ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

20151105 113201 HDR

Zainspirowani jesiennymi porządkami w ogrodzie zarówno maluszki jak i starszaki wykorzystały dawno już nieużywane grabki. Zabawa jednak okazała się nie tylko przyjemna, zgrabione przez maluchy liście  zostały spakowane przez nauczycieli i opiekunów do wielkich worków a następnie przekazane panu konserwatorowi. Dzięki temu przedsięwzięciu nie tylko dzieci, ale i też nauczyciele wspaniale się bawili. Rozróżnianie wielkości stert liści, ich kształtu a przede wszystkim widok wielkiego „Wora żarłocznego stwora” któremu brzuch stawał się coraz większy i większy. Tak właśnie został nazwany zwykły worek na śmieci to dowód na niezapomnianą przygodę na naszym pięknym podwórku.  

/opiekunowie przedsięwzięcia: Małgosia i Weronika/

 

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey