STWORKI Z FIGUR GEOMETRYCZNYCH

20150917 134227 HDR

We wrześniu grupa starszaków doskonaląc swoja wiedzę w zakresie kompetencji matematycznych zmierzyła się z figurami geometrycznymi. Walka była zacięta bo czym, że te figury są? A po co one są? I dlaczego jest ich tak wiele w koszyku naszej pani? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieliśmy podczas realizacji jednych z wielu zajęć przedszkolnych.

Liczyliśmy, liczyliśmy, nazywaliśmy figury. Rozmawialiśmy o tym do czego one są człowiekowi właściwie potrzebne. Aż w końcu zrozumieliśmy, że figury to nie tylko umowne kształty, ale podstawa do tworzenia wielkich różnokształtnych budowli. Dla nas jednak w przedszkolu były one doskonałym pomysłem na naukę poprzez zabawę, dzięki której odwiedziły nas geometryczne stworki.

 

/Małgosia/

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey