DZIEŃ CHŁOPAKA NA SPORTOWO

20150930 123307 HDR

Zajęcia w przedszkolu to nie tylko nauka poprzez zabawę. Czas który spędzają nasze dzieci w swoim drugim domu sprawia, że bardzo chętnie uczestniczymy, bądź organizujemy wiele uroczystości. Tych mniej ważnych, ale ciekawych dla naszych podopiecznych. Jak również i tych ważnych dla nas dorosłych. Urodziny Bartka? A może imieniny Zosi? Dzień Pluszowego Misia? Nie, tym razem dziewczynki z grupy starszaków wspólnie z panią przygotowały niespodziankę dla swoich kolegów. Celebrując „Dzień chłopaka” dziewczyny urządziły grupowe zawody sportowe, wspólnie śpiewały i tańczyły. Zadowoleni chłopcy z uśmiechem i piękną laurką powędrowali tego dnia do domu. I choć były to zabawy po całodniowym wysiłku intelektualnym z pewnością było warto zobaczyć kolejny uśmiech na twarzach naszych małych chłopców.

/Małgosia/

 

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey