DZIEŃ CHŁOPAKA NA SPORTOWO

20150930 123307 HDR

Zajęcia w przedszkolu to nie tylko nauka poprzez zabawę. Czas który spędzają nasze dzieci w swoim drugim domu sprawia, że bardzo chętnie uczestniczymy, bądź organizujemy wiele uroczystości. Tych mniej ważnych, ale ciekawych dla naszych podopiecznych. Jak również i tych ważnych dla nas dorosłych. Urodziny Bartka? A może imieniny Zosi? Dzień Pluszowego Misia? Nie, tym razem dziewczynki z grupy starszaków wspólnie z panią przygotowały niespodziankę dla swoich kolegów. Celebrując „Dzień chłopaka” dziewczyny urządziły grupowe zawody sportowe, wspólnie śpiewały i tańczyły. Zadowoleni chłopcy z uśmiechem i piękną laurką powędrowali tego dnia do domu. I choć były to zabawy po całodniowym wysiłku intelektualnym z pewnością było warto zobaczyć kolejny uśmiech na twarzach naszych małych chłopców.

/Małgosia/