SAŁATKA WARZYWNO-OWOCOWA

20151008 100101 HDR

Zainteresowanie owocami i warzywami, zaowocowało chęcią wykonania pysznej i zdrowej sałatki.  Dzieci bez wahania przystąpiły do pracy. W ciekawy i prosty sposób doświadczyły wszystkiego tego czego nauczyły się na zajęciach. Rozwijając przy okazji sprawność rączek i brzuszkaJ. Sałatka marchewkowo-jabłkowa była pyszna. Każde z dzieci wykonało własna sałatkę, którą samodzielnie zjadło. Radość z możliwości rozwijania umiejętności kulinarnych w ocenie naszej bezcenna. Właściwie, to dlaczego przedszkolak nie może być małym kucharzem? Przecież jak widać może. Zachęcajmy więc nasze pociechy do pomocy w kuchni. Dla nas dorosłych to obowiązki a dla niego malucha wspaniała zabawa.

/Małgosia/