Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015-16/biblioteka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W CHOBIENI

20151029 091919 HDR

W październiku przedszkolaki z grupy starszaków odwiedziły po raz pierwszy w tym roku bibliotekę publiczną w Chobieni. Było to pierwsze, ale na pewno nie ostatnie nasze spotkanie z bibliotekarką Panią Martą Czerep.  W ramach spotkania z dziećmi Pani Marta zapoznała naszych wspaniałych wychowanków nie tylko z zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem biblioteki, ale również wyjaśniała na czym polega praca bibliotekarza. Następnie w czytelni biblioteki dla dzieci przygotowała pierwsze czytelniczo-edukacyjne spotkanie. Tym razem zabrała nasze dzieci w ciekawy i bardzo interesujący las. Wspólnie z naszymi dziećmi powtórzyła wszystkie zagadnienia związane nie tylko z zachowaniem się w lesie, ale także ze sposobem zbierania grzybów. Bardzo dużo uwagi poświęciliśmy w tym spotkaniu ochronie tego, jakże cudownego miejsca. Dzieci bardzo aktywnie opowiadały swoje doświadczenia związane z lasem. Chętnie dzieliły się wiedzą zdobyta w przedszkolu a w nagrodę za tak miłą gościnę podziękowały Pani Marcie uroczą piosenką, pt. „Leśne duszki”. Ostatecznie z uśmiechem na twarzy wracając do przedszkola.

/Małgosia/

{gallery}2015-16/biblioteka{/gallery}