NA NASZYM PLACU ZABAW W KLASY GRAMY

1

   Korzystając z ostatnich pięknych słonecznych październikowych dni na naszym placu zabaw spostrzegliśmy coś wyjątkowego. To nie żadne „psoty”, tylko troszkę pracy naszego Pana konserwatora. Tak, był na placu zabaw i pomalował nam chodnik. Dobrze, że wykazał się talentem plastycznym. Klasy - pierwsza klasa. Wiec się nie ograniczamy, tylko każdego dnia gramy. O „psotach” za to na placu zabaw, dzięki nim zapominamy.

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey