ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI DLA ZWIERZĄT

IMG 20191029 091643

W dniach od 7 października aż do „Dnia Kundelka” który przypada na dzień 25 października Przedszkole Gminne w Chobieni prowadziło zbiórkę żywności dla bezdomnych zwierząt z Gminy Rudna oraz powiatu Lubin. Wspieraliśmy zwierzęta znajdujące się pod opieką Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rudnej oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami- oddział w Lubinie. Koordynatorami akcji charytatywnej byli wychowawcy grup „ Słoneczka” oraz „Kotki”.

Organizację przedsięwzięcia rozpoczęliśmy od wywieszenia afiszy informacyjnych na terenie całej miejscowości oraz w naszym przedszkolu i stronie internetowej. Następnie wspólnymi siłami wszystkie przedszkolaki gromadziły dary dla zwierząt. I udało się, zebraliśmy w tym roku ponad 80 kg karmy. Do poszczególnych instytucji przekazaliśmy je w mniej więcej równych proporcjach. Na zakończenie naszych działań starsza z grup koordynujących „Kotki” osobiście miała przyjemność gościć na Składowisku Selektywnej Zbiórki Odpadów w Rudnej. Przywitana tam jak zawsze z uśmiechem i serdecznością przez Pana i Panią Zbroińskich- bezpośrednich opiekunów zwierzaków. Było to wyjątkowe spotkanie bo wspólnie z nami, równolegle akcję zbiórki żywności dla zwierząt świętowało również Przedszkole Gminne w Rudnej, które podobnie jak my dnia 29. 10.2019 roku odwiedziło to wyjątkowe miejsce.


 

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey