Ankieta

Drodzy Rodzice dzieci z Przedszkola Gminnego w Chobieni!
 
Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej, całkowicie anonimowej ankiety.
Ma ona na celu poznanie Państwa opinii na temat: "Czy rodzice są partnerami przedszkola".
Wyniki badania zostaną wykorzystane do udoskonalenia naszej pracy.
 
 
Dziękujemy.

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey