Majowe występy

55

    Z okazji nadchodzących świąt majowych każda z naszych grup przedszkolnych przygotowała patriotyczne występy, dzięki współpracy Centrum Kultury Gminy Rudna. Dzieci wzięły udział w wywiadzie patriotycznym oraz prezentacji patriotycznych utworów, tańców i wierszy. Atmosfera mijającego tygodnia rozwinęła u dzieci poczucie odpowiedzialności za Polskę, kształtując tożsamość narodową i więzi z krajem ojczystym.

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey