Wizyta policjantek w przedszkolu

20210622 091045

  Dnia 22.06.2021 nasze przedszkole odwiedziły Panie Policjantki z Komisariatu Policji w Rudnej - sierżant sztabowy Renata Ślęk oraz posterunkowy Agnieszka Gruszczyńska. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas wakacyjnego odpoczynku. Panie Policjantki przybliżyły również przedszkolakom zagadnienia związane z ruchem drogowym, utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz przypomniały numery alarmowe. Przedszkolaki miały okazję także obejrzeć policyjny radiowóz.

DZIĘKUJEMY Paniom za wizytę w naszym przedszkolu oraz za okazane upominki!

czyste1

czyta

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey