REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2022/23

Zapraszamy zainteresowanych rodziców do zapisów dzieci na nowy rok szkolny.

1. 16 maja 2022 r. – 20 maja 2022 r.  – złożenie wniosku do przedszkola ( wnioski do pobrania na stronie przedszkola lub w placówce )

2. 27 maja 2022 r. – ogłoszenie listy zakwalifikowanych dzieci

3. 30 maja 2022 r.  – 3 czerwca 2022 r.  – potwierdzenie przez rodzica dziecka woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

( Oświadczenie dostępne do pobrania na stronie internetowej przedszkola lub w placówce)

4. 6 czerwca 2022 r.  – podanie listy przyjętych dzieci.

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey