Dzień Samorządu Terytorialnego

 FB IMG 1653682814036

  To był wspaniały dzień w naszym przedszkolu. Dzieci uczestniczące w zajęciach kółka teatralnego przygotowały piękne, wiosenne przedstawienie oraz życzenia dla pracowników samorządowych naszego przedszkola. Życzenia pracownikom złożył również wójt Gminy Rudna Pan Adrian Wołkowski, który był obecny na uroczystości. Następnie dzieci z grupy Kotków udały się do Przedszkola w Rudnej, aby wystąpić tam z okazji Święta Samorządu. Niechaj praca jest radością. Niechaj zima będzie wiosną. Niechaj Wam słonko zawsze świeci. I beztrosko czas przeleci. Dużo plonów z Waszej pracy - życzą z całego serca przedszkolacy. ♥️🌹♥️. Takie miłe życzenia złożyły pracownikom dzieci, a my dołączamy się do tych życzeń i DZIĘKUJEMY za Waszą pracę!!!

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey