Zakończenie zajęć kółka teatralnego.   

FB IMG 1657218325825
  Grupa teatralna w przedszkolu działa od października 2021 roku. Spotkania grupy oraz próby odbywały się w każdy poniedziałek. Owocem tych spotkań są dwa przedstawienia teatralne: ,,Dziewczynka z zapałkami" oraz ,,Historia o śpiącym niedźwiadku" . Każdy występ wymagał dużego zaangażowania dzieci oraz nauczycieli,  przygotowania strojów i scenografii oraz muzyki. Teatr ,,przenosi" dzieci w wymarzony, bajkowy świat ról; rozwija osobowość, poczucie estetyczne, rozładowuje napięcie, umożliwia poszukiwanie własnego sposobu na oddawanie przeżyć. Dzieci zapytane, co im najbardziej podobało się w zajęciach, odpowiedziały: ,, występy przed publicznością oraz oklaski" . Rosną nam przyszłe ,,Gwiazdy filmowe i teatralne " ☺️

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey