Konkurs fotograficzny

FB IMG 1657282818112
Dnia 03.06.2022r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. ,,Zwierzęta w obiektywie". Jury przyznało miejsca  w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- 2,5-4latki
Miejsce I Anna Dudek 
Miejsce II Adrian Duda 
Miejsce III Hania Dobek
- 5,6 latki
Miejsce I Igor Lajter 
Miejsce II Michalina Komorek
Miejsce III Amelia Apostoluk
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. 
Poniżej galeria prac konkursowych.

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey