Dzień Przedszkolaka

received 417675823811272
20 września obchodziliśmy bardzo ważne święto - Dzień Przedszkolaka.  W tym dniu główną atrakcją było przedstawienie pt. "Przedszkolaki dbają o zwierzaki" przygotowane przez nauczycieli. Dzieci świetnie się bawiły oglądając swoje panie przebrane za zwierzęta i występujące przed nimi.
Oczywiście nie zabrakło również prezentów i innych ciekawych atrakcji oraz zabaw, które sprawiły, że ten dzień był dla każdego przedszkolaka wyjątkowy.

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey