Dzień Edukacji Narodowej

FB IMG 1666893615075

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obfitowało w radosne wydarzenia. Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy Słoneczek uświetnił obchody Dnia Nauczyciela w naszym przedszkolu. Dziękujemy Radzie Rodziców za życzenia, kwiaty i słodki poczęstunek . Popołudniu pracownicy przedszkola wraz z Przedszkole Gminne w Rudnej oraz zaproszonymi gośćmi świętowali wspólnie . Uczestnicy wydarzenia podziwiali wspaniały występ w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola Gminnego w Rudnej . Wójt Gminy Rudna Pan Adrian Wołkowski złożył życzenia i gratulacje nauczycielom z okazji ich święta.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey