Zakończenie zbiórki karmy dla kotów

FB IMG 1666893976384
  Zakończyliśmy zbiórkę karmy dla kotów 🐈🐱. Była to wspólna akcja Przedszkola Gminnego w Chobieni wraz z Przedszkole Gminne w Rudnej oraz Żłobkiem Gminnym w Rudnej.
 
Wspólnie zebraliśmy:  
 93,4 kg karmy suchej 
27,3 karmy mokrej 
 Razem możemy więcej!👍👏💪 
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę i już dziś zachęcamy do uczestniczenia w przyszłych edycjach.

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey