Zbiórka karmy

FB IMG 1667663362210
Nasze Przedszkole wraz z Przedszkolem Gminnym w Rudnej oraz Żłobkiem Gminnym w Rudnej zorganizowało zbiórkę karmy dla kotów, która została przekazana do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Lubinie. 
 
Wspólnie udało się zebrać:
93,4 kg karmy suchej
27,3 karmy mokrej
 
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę i już dziś zachęcamy do uczestniczenia w przyszłych edycjach.
 
Razem możemy więcej!

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey