Dzień kundelka

IMG 20221025 101622

"Przedszkolaki dbają o zwierzaki" pod takim hasłem obchodziliśmy Dzień Kundelka, który przypada również w Dniu Ustawy o Ochronie Zwierząt 25.10.2022 r. W ramach realizacji przedszkolnego programu ekologicznego dzieci wraz z paniami podczas zajęć miały okazję porozmawiać o miłości, szacunku do zwierząt oraz konieczności okazywania im pomocy. Tego dnia odbyła się sesja zdjęciowa z psem "Radarem", a później wszystkie grupy przeszły ulicami Chobieni z transparentami i zdjęciami zwierząt, przypominając mieszkańcom, że o zwierzęta trzeba dbać nie tylko od święta.

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey