11 Listopada

 IMG 20221111 142645
 W piątek 11 listopada dzieci z grupy Kotki uświetniły swoim występem Obchody Narodowego Święta Niepodległości na Rynku w Chobieni i zaprezentowały przygotowane tańce. 
 Występ został nagrodzony przez wszystkich entuzjastycznym aplauzem, nie obyło się również bez bisów. 
 Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy tego dnia przybyli na tę uroczystość wraz z dziećmi, aby mogły wystąpić. 

 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey