Spotkanie czytelnicze

 IMG 20221107 095034 1 
 W poniedziałek 7 listopada nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście - pani Danuta Adamska oraz pani Danuta Rukść z Polskiego Związeku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Koło Rudna . Panie w ramach podziękowania za przygotowane przez grupę Kotki kartki z okazji Dnia Seniora przyszły przeczytać naszym przedszkolakom bajkę. Pani Danuta Adamska przebrana za tytułową postać przeczytała dzieciom bajkę pt. ,,Kot w butach". Przedszkolaki były zachwycone zarówno strojem jak i pięknym kolorowym ogonem kota. Wszyscy z uwagą i zaciekawieniem słuchali bajki i odpowiadali na pytania. 
Jeszcze raz dziękujemy Paniom za odwiedziny i przeczytanie bajki.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey