Mikołajki w przedszkolu

FB IMG 1674746770000

 Wizyta Świętego Mikołaja. 6 grudnia dzieci od samego rana z przejęciem wyczekiwały na Mikołaja, który przybył do przedszkola pięknie udekorowanym i oświetlonym pojazdem . W tym wyjątkowym i radosnym dniu, wraz z Mikołajem, odwiedził dzieci Pan Wójt Adrian Wołkowski, przynosząc wspaniałe prezenty dla każdej grupy. Dzieci z radością otwierały kolorowe pudełka, w których znajdowały się: puzzle, gry, układanki i piłki - upominki uzupełniły zbiory zabawek w przedszkolnych salach. Spotkanie z Mikołajem przebiegło w radosnej i ciepłej atmosferze, dzieci chętnie pozowały do zdjęć, a jeszcze chętniej odbierały upominki , po czym zaprosiły wspaniałych gości do przedszkola za rok .

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey