Dzień Babci i Dziadka

FB IMG 1675328192171
"Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia, 
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia. 
Aby Babcia i Dziadunio w zdrowiu długo żyli,
aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili."
 
  Dziadek i Babci to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka trwały w naszym przedszkolu cały tydzień od 23 do 27 stycznia. W tych  szczególnych dniach każda grupa przygotowała wspaniałe przedstawienia. Publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie. Po zakończeniu programu artystycznego przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek.
 
 

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey