TEATRZYK DLA DZIECI W PRZEDSZKOLU     

FB IMG 1676445636541
  W dniu 02. lutego dzieci uczestniczyły w spektaklu Grupy teatralnej ,,T" z Torunia pt: ,,Bajki na jednej nodze" , sfinansowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudnej . Przedstawienie w formie znanych bajek miało na celu zwrócenie uwagi dzieci na takie ważne aspekty, jak np. higiena osobista, mycie warzyw i owoców przed spożyciem oraz zachowanie się dziecka wśród obcych osób. Spektakl był niezwykle humorystyczny, aktorzy angażowali również dzieci, które wspaniale  bawiły się podczas przedstawienia.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey